Календар Майдану. 1 лютого 2014 року
1 лютого – нічне підпалення автомобілів; форум Євромайданів; затишшя на вулиці Михайла Грушевського; ініційований Партією регіонів Всеукраїнський громадський союз "Український фронт"; українське питання на Мюнхенській конференції з питань безпеки.
У ніч проти 1 лютого в Києві спалили вісім автомобілів. Серед власників був зокрема журналіст "5 каналу" Олег Криштопа. Відповідальність за знищення машин узяла на себе організація "Червоний сектор", член якої під іменем Миколи Амельченка написав у мережі "Фейсбук", що ця акція покликана зупинити "революцію", організовану "фашистами".
На вулиці Михайла Грушевського припинилися сутички.
У Києві в готелі "Україна" відбувся форум Євромайданів. Члени форуму ухвалили рішення про те, що представники Євромайданів з усієї України мають стати стороною в переговорному процесі між владою та опозицією. Під час форуму обговорювалися питання, як у легітимний спосіб громади мають утворювати народні ради, як законно тиснути на місцеві органи самоврядування та чиновників, а також як захищати місцевих активістів.
Міністерство внутрішніх справ надіслало у ЗМІ заяву, що на Майдані нібито ловлять і катують міліціонерів. Як доказ було наведено свідчення майора міліції, який розповів, що його катували майданівці у підвалі КМДА. Серед своїх кривдників міліціонер назвав члена ВО "Свобода" Юрія Левченка, який на той час був комендантом Українського дому. Левченко повідомив, що цілодобово перебував в Українському домі, та назвав цю інформацію наклепом.
У Харкові під час зльоту делегатів Партії регіонів, ініційованого Михайлом Добкіним, заявили про створення Всеукраїнського громадського союзу "Український фронт", який, за словами його ідеологів, мав навести лад в Україні. Було анонсовано формування національної гвардії добровольців, які силоюміць звільнятимуть захоплені адміністративні будівлі та "зачищатимуть" країну від "окупантів". Символом союзу обрали георгіївську стрічку.
У Мюнхені на конференції з питань безпеки дипломати обговорювали українське питання. Європейці підтримали акції українців, спрямовані на демократизацію країни, на відміну від представника Росії Сергія Лаврова, який звинуватив протестувальників у радикалізації протестів. Від української влади в конференції брав участь виконувач обов'язків міністра закордонних справ Леонід Кожара, а від опозиції – Віталій Кличко. До Мюнхена приїхали українці, які живуть у різних містах Німеччини. Вони встановили макет "йолки" та прикрасили її плакатами й українськими прапорами, як і київську. Активісти вимагали від Європи рішучіших дій. Зі сцени Мюнхенського євромайдану виступили А. Яценюк, В. Кличко, П. Порошенко.