"Відразу після революційних подій ви вирішуєте, що зробити з простором, який надалі впливатиме на вас. Це – унікальний випадок!" – сказали тайванці, які перемогли в конкурсі з облаштування алеї Героїв Небесної сотні.
Міжнародний відкритий конкурс "Територія гідності / Terra dignitas" відбувався у 2014–2015 роках. Це приклад синергії дій Київської міськдержадміністрації та громадськості щодо меморіалізації подій Майдану.
Конкурс визначив підходи до меморіалізації революційних подій у просторі міста Києва, а саме новітні форми збереження пам’яті про те, що сталося, й також сформував бачення територіального розміщення комплексу алеї Героїв Небесної Сотні та його принципові складники. Конкурс мав на меті створення в публічному просторі центральної частини Києва умов для розгортання мирних соціальних практик Майдану та розвитку між людьми нових стосунків, які базуються на гідності, взаємодопомозі, соціалізації. Унікальність процедури проведення конкурсу, що тривала півтора року, – в широкому публічному обговоренні процесу формування конкурсного завдання.
Упродовж шести місяців щотижневих обговорень відбулися 35 публічних заходів із більш ніж 1650 учасниками, проведено 1000 опитувань киян наживо на майдані Незалежності в червні 2014 року, а також публічне обговорення 149 конкурсних проєктів під час відповідної виставки на Майдані просто неба та народне голосування, в якому взяли участь 10 000 осіб. До організації конкурсу активно долучилися понад сто волонтерів – так звана конкурсна сотня.
Конкурс "Територія Гідності / Terra Dignitas" мав міжнародний розмах. Під час його проведення сайт terradignitas.kga.gov.ua відвідали понад 20000 користувачів зі 116 країн, отримано проєкти з 14 країн, визначено в чотирьох номінаціях переможців конкурсу із семи країн світу. Це перша спроба усвідомлення того, що відбулося на Майдані, за що загинули люди, й того, яких змін у міському просторі ми потребуємо.