Доїхати на Майдан

Це, мабуть, одна з найкоротших у часі ініціатив Майдану. Попри те, має досягнення, завдяки яким заслуговує на згадку – перш за все через надзвичайну опретивність.

Хоч це не більш ніж сторінка в мережі Facebook із такою назвою, вона дуже багатьом у скрутний час полегшила життя, а комусь і вберегла. Це при першій потребі доставка їжі, пального, ліків, одягу, людей. Це серед ночі поповнення Майдану новими силами та шпиталізація потерпілих. Хтозна, чим би закінчилися нічні лютневі спроби силовиків відтиснути палаючий Майдан, якби не цей миттєвий зв'язок попутників - автомобілістів і піших майданівців. Із кожною іскрою "Зачищають! Усі на Майдан!!!" група оживала активністю, задля якої була створена. 

Помітний прецедент у практиці SMM - менеджменту соціальних мереж: сторінка набрала три тисячі учасників не те що за першу добу, а в першу ніч, як тільки була створена! Ось що означає затребуваність.

Вийшов екстрений безкоштовний Bla-bla-car з одним напрямком і з неперевершеним порозумінням між водіями та пасажирами.

Тож якби раптом іще колись знадобилося з якихось причин масово мобілізуватись у столиці, то ми вже знаємо, як це робити. Навіть не доведеться повторювати з нуля, адже на затихлій сторінці "Доїхати на Майдан" досі 10 тисяч учасників.

У безсонні ночі тієї зими на моніторах у багатьох людей пробігали ці повідомлення: